W roku szkolnym 2018/2019 nasi uczniowie brali liczny i częsty udział w zawodach sportowych szkolnych i międzyszkolnych.
Oto lista ich sukcesów:
ZAWODY SZKOLNE
Aquathlon Pływam, Biegam, zostanę Ironmanem
I miejsce - Mikołaj Chuk klasa 2 S
III miejce - Dawid Zocholl klasa 2 S
Pozostali uczestnicy (wszyscy z klasy 2 S):
Dawid Wiśniewski , Krzysztof Kochański, Michał Urbański, Dawid Krefta, Ksawery Jeleński, Karol Falkowski, Robert Łobocki, Dominik Plata
Zawody sportowe dla klas drugich
I miejsce - wszyscy uczniowie klasy II S
ZAWODY MIĘDZYSZKOLNE
Mistrzostwa Gdyni w Drużynowych Biegach Przełajowych
Uczestnicy:
Katarzyna Borys, Nikola Komorowska VIA, Zuzanna Leszega VI A, Amelia Łapiuk VI S, Maja Łepkowska V S, Judyta Pozańska IV D,
Marika Rasmus V S, Michalina Rita, Zofia Seremak , Aleksandra Żadkiewicz V D, Krystian Borysewicz , Oskar Cybulka, Hubert Gawryś VI S, Hubert Hański VI S, sebastian Jasiński, Wiktor Kasprowicz IV E, Kamil Literski, Dominik Pluta VI C, Stefan Rumiński VI C,
Krystian Trepczyk VI S,
Mistrzostwa Gdyni w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Uczestnicy:
Maria Burak VI C, Nikola Komorowska VI A, Zuzanna Leszega VI A, Amelia Łapiuk VI S, Maja Łepkowska V S,
Malwina Menczykowska V S, Aleksandra Olejniczak, Marika Rasmus V S, Michalina Rita, Zofia Seremak VI S, Krystian Borysewicz,
Oskar Cybulka, Hubert Gawryś VI S, Hubert Hański VI S, Sebastian Jasiński, Igor Moskal, Michał Plaskaty, Dominik Pluta VI C, Stefan Rumiński VI C, Krystian Trepczyk VI S
Rejonowe Rozgrywki Szkół Podstawowych w Unihokeja Chłopców
VI miejsce - Adrian Rychert V S, Damian Przyborowski V S, Kondrat Krajewski V S
Pozostali uczestrnicy:
Maciej Łubkowski v S, Sebastian Jasiński V S, Krystian Borysewicz V F, Krystian Trzepczyk VI S, Krzysztof Mazonik VI S,
Hubert Gawryś VI S, Borys Gawłowicz VI S, Dominik Plata VI C, Antoni Okuniewski VI C, Stefan Rumiński VI C
Rejonowe Rozgrywki Szkół Podstawowych w Unihokeja Dziewcząt
Uczestniczki:
Marika rasmus V S, Helena Wiśniewska V S, Maja Łepkowska V S, Amelia Łapiuk VI S, Zofia Seremak VI S, Maja Kiełpińska VI S, Dominika Toczek VI S, Maja Kowalczuk, Nikiola Komorowska VI A, Zuzanna Leszega VI A
Międzyszkolne Zawody Szkół Podstawowych w Maratonie Pływackim
IV miejsce
Chłopcy z klasy II S - Michał Urbański, Karol Falkowski, Dawid Krefta, Maksymilian Kozub, Mikołaj Chuk, Ksawery Jeleński, Dawid Zocholl, Dawid Wiśniewski
III miejsce
Uczniowie z klasy VI S - Amelia Łapiuk, Dominika Toczek, Zofia Seremak, Karolina Frankiewicz, Beata Kosiarz, Hubert Hański, Krystian Trepczyk, Borys Gawłowicz
Rejonowe Rozgrywki Szkół Podstawowych w Piłkę Nożną Chłopców
VI miejsce
Kacper Igliński, Gracjan Kosiński, Kornel Plaskiewicz, Mateusz Nowacki, Dawid Struczyński, Marcel Lademan, Jakub Paradowski, Dawid Princ, Damian Hinc, Grzegorz Toczko
Liga Lekkoatletyczna Dziewcząt i Chłopców
Dziewczęta:
skok w dal - Zuzanna Leszega VI A (II miejsce), Helena Wiśniewska
skok wzwyż - Malwina Menczykowska V S, Marika Rasmus V S
bieg 60 metrów - Olga Olejniczak, Maja Łepkowska
bieg 600 metrów - Maja Kiełpińska, Amelia Łapiuk, Zofia Seremak, Nocola Komorowska
pchnięcie piłką lekarską - Berata Kosiarz (II miejsce), Karolina Frankiewicz, Nikola Licau, Oliwia Janczyk
Chłopcy:
skok w dal - Hubert Hański (II miejsce), Krystian Trepczyk (IV miejsce)
skok wzwyż - Antoni Okuniewski, Oskar Ławrynowicz, Kondrat Kujawski
bnieg 60 metrów - Ogor Moskal, Adrian Rychert
bieg 1000 metrów - Dominik Pluta, Maciej Łubkowski, Krystian Borysewicz
pchnięcie piłką lekarską - Krzysztof Mazonik (II miejsce), Damian Przyborowski, Wiktor Woliński
Rejonowe Rozgrywki Szkół Podstawowych w Piłkę Siatkową Chłopców
Borys Gawłowski, Krystian Trepczyk, Krzysztof Mazonik, Jakub Tarnowski, Mikołaj Janiak, Michał Prętnik, Szymon Grella,
Damian Przyborowski, Adrian Rychert
Rejonowe Rozgrywki Szkół Podstawowych w Piłkę Siatkową Dziewcząt
Amekia Łapiuk, Dominika Toczek, Beata Kosiarz, Zofia Seremak, Zuzanna Leszega, Olivia Śmierzchalska, Nicola Mazurek, Wiktoria Władacz, Malwina Menczykowska, Marika Rasmus
Gdynia Młoda Liga - Piłka Koszykowa
II miejsce w Gdyni - Marika Rasmus, Oliwia Pieczarka, Judyta Pozańska, Weronika Miotk, Weronika Wiśniewska, Oliwia Janczyk
Pływackie Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni
klasa II S - Karol Falkowski (I miejsce w stylu grzbietowym), Mikołaj Chuk (II miejsce styl grzbietowy), Mikołaj Chuk (III miejsce styl dowolny)
III miejsce w klasyfikacji gdyńskich szkół - Dawid Wiśniewski, Krzysztof Kochański, Michał Urbański, Dawid Krefta, Ksawery Jeleński,
Karol Falkowski, Robert Łobocki, Dominik Plata, Mikołaj Chuk, Dawid Zocholl, Maksymilian Kozub, Dominik Partyka, Wiktor Golański
Mistrzostwa Gdyni w Aguathlonie
III miejsce w klasyfikacji drużynowej najlepszych szkół w Gdyni - Dawid Wiśniewski, Krzysztof Kochański, Michał Urbański, Dawid Krefta, Ksawery Jeleński, Karol Falkowski, Robert Łobocki, Dominik Plata, Mikołaj Chuk, Dawid Zocholl, Maksymilian Kozub, Dominik Partyka, Wiktor Golański
IX edycja Zawodów Sportowych Oddziałów Przedszkolnych - starszaki o Puchar Dyrektora SP 39 w Gdyni
II miejsce - oddział przedszkolny SP 39