Od 3.06 do 7.06 gościliśmy grupę 15 uczniów i 2 nauczycieli z Carl-Friedrich-von-Siemens-Gymnasium z Berlina, z którym nasza szkoła ma umowę o stałej współpracy. W programie wizyty nie mogło zabraknąć zwiedzania Gdańska i Sopotu. W Gdańsku uczniowie brali udział w grze mieskiej przygotowanej przez studentów Filologii Germańskiej UG. Serdecznie dziękujemy pani doktor Ewie Andrzejewskiej oraz jej wspaniałym studentom.

W środę uczniowie zwiedzali naszą szkołę i uczestniczyli w zajęciach Task Stations with Photons, które poprowadził pan dyrektor Bartosz Chyś, a w czwartek zwiedzali Akwarium Gdyńskie i uczestniczyli w warsztatach Shark ecounters. Po południu udali się statkiem Żeglugi Gdańskiej w rejs po gdyńskim porcie, a wieczorem spotkali w szkole na uroczystym podsumowaniu projektu. W międzyczasie nauczyciele już zaplanowali kolejny projekt wymiany, do którego zapraszamy przyszłoroczne klasy 7 i 8.

 

1

 

2     3

 

4     5

 

6     7

 

8     10

 

9     12

 

11     13

 

14     15

 

16

 

17     18

 

19

 

20

 

21