Obiady

 

Pływalnia

 

Komunikaty

 

Sport

 

Świetlica

 

Osiągnięcia

 

Konkursy

 

Rekrutacja

Mili Ósmoklasiści!
Zapraszamy Was serdecznie na dwa dni powtórek do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego.😍
Polonocka_2024 odbędzie się 8 i 9 maja 2024 r., w godzinach 18.00-22.00.
Podczas spotkania na żywo na kanale YouTube będziecie mieli możliwość wysłuchać krótkich wykładów na temat:
8 maja - motywy literackie w lekturach egzaminacyjnych
Link do transmisji:
9 maja - formy wypowiedzi: rozprawka, opowiadanie, ogłoszenie, zaproszenie, streszczenie tekstu nieliterackiego, zadania graficzne
Link do transmisji:
🎁 Dodatkową atrakcją będą tematyczne quizy i możliwość wygrania nagród🎁
Organizatorem wydarzenia jest Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli., prelegentami - doświadczeni, czynni nauczyciele języka polskiego, egzaminatorzy, doradcy metodyczni.
Bądź z nami i zdaj egzamin na 100%!!! 🙂
 
Polonocka1
 

Jak zweryfikować swoją wiedzę przed Egzaminem Ósmoklasisty? Z pomocą przychodzi pierwszy w Polsce Próbny Egzamin Ósmoklasisty Online! W dniach 16-18.04.2024 r. będziesz mógł/a bezpłatnie rozwiązać arkusze na platformie ZDAY. Codziennie będzie udostępniony inny przedmiot, w takiej kolejności jak w maju (polski, matematyka, angielski). Próbny egzamin online dopasuje się do Twojego planu dnia - będzie można go rozwiązać o dowolnej godzinie. Aby wziąć udział w egzaminie, zapisz się bezpłatnie na stronie: https://zday.pl/probny-egzamin-osmoklasisty-online/ Skorzystaj z tej okazji, aby sprawdzić, czy Twój wynik będzie podobny do tego, który chcesz uzyskać w maju. Lepiej dowiedzieć się teraz i w razie potrzeby uzupełnić braki, póki jest jeszcze czas! Polecamy!

 

Już jest nowy Informator, a w nim:
👉wszystkie szkoły średnie w Gdyni
👉profile klas
👉 ważne informacje odnośnie rekrutacji
Polecamy!

Specjalny informator dla ósmoklasistów - Gdynia (www.gdynia.pl)

 

Którą jeszcze lekturę przydałoby się powtórzyć przed egzaminem? II cz. Dziadów! Ale zamiast robić to samemu, polecamy zdać się na wskazówki eksperta. Wpadnij w czwartek na warsztaty organizowane przez ZDAY i dyktanda.pl po skondensowaną wiedzę, bez której nie warto wybierać się na egzamin!

Zapisz się bezpłatnie: https://zday.pl/egzamin-osmoklasisty/

Prowadzącym warsztat na żywo będzie ulubieniec uczniów, Marek Lepczak. Przyjdź i przekonaj się, że znajomość Dziadów cz. II może Ci pomóc na egzaminie ósmoklasisty!